6 kwiecień 2016 (środa). Spotkanie z Krzysztofem Piersa

Lokalizacja: Miejska Biblioteka Publiczna (Sala Kameralna), ul. Warszawska 11/13, Czas: 11.00/ 13.00. Wstęp: wolny.

 

5 kwietnia 2016 roku (środa) w Sali Kameralnej MBP będzie miało miejsce spotkanie z Krzysztofem Piersa, autorem książki „Komputerowy ćpun”.

Książka porusza temat zjawiska uzależnienia od gier komputerowych, coraz częstszego w naszym społeczeństwie. Jest skierowana zarówno do graczy oraz ich „kibiców” czyli osób w ich otoczeniu (rodziny, przyjaciół, wszystkich tych, którzy sami nie grają w gry); odpowiada na nurtujące pytania: Jak rozpoznać uzależnienie od komputera? i z czym ono się wiąże?. Próbuje pokazać graczom szkodliwe efekty grania na komputerze, tłumaczy i proponuje krok po kroku jak wyjść z uzależnienia.

Krzysztof Piersa – dziennikarz,  operator kamery i drona. Modelarstwo i fantastyka to jego wielkie pasje tak samo jak… sporty sylwetkowe. Jest „pasjonatem życia, uwielbia czerpać z niego pełnymi garściami, próbować coraz to nowych rzeczy”.     

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Literackie odkrywanie siebie” finansowanego przez Urząd Miasta Włocławek  (Referat Zdrowia i Spraw Społecznych).
Godz. 11.00 i 13.00. wstęp wolny.

 

* źródło: własne