21 maja 2015 (czwartek). Spotkanie rodziców dzieci autystycznych: Klub JiM.

Miejsce: Zespół Szkół nr 3, ul. Nowomiejska 21.  Początek: 17.00.

Dnia 21 maja 2015 roku  o godz. 17.00 w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Nowomiejskiej 21 we Włocławku odbędzie się pierwsze spotkanie rodziców dzieci ze spektrum autyzmu w Klubie Rodziców JiM.

Kluby Rodziców JiM to społeczna inicjatywa rodziców, przyjaciół dzieci z autyzmem. Decydując się na wzajemne działania mamy dostęp do szybkiej, bezpłatnej diagnozy nozologicznej dla rodziców, możliwości interwencji prawniczych, społecznych, orzeczniczych i urzędowych. Motywacja w działaniu rodziców zwykle bierze się z osobistych doświadczeń.

WIĘCEJ O KLUBACH JiM PRZECZYTASZ TUTAJ

Założenie Klubu JiM jest takie, że głos jednego rodzica często jest pomijany ale kilkudziesięciu tysięcy pomijany być nie może. Zaplanujemy kilka spotkań organizacyjnych we Włocławku - spotkań przed  oficjalną inauguracją nowo powstającego Klubu Rodziców JiM we Włocławku. Aktualnie działa 19 Klubów JiM w całej Polsce. Klub Rodziców JiM we Włocławku będzie kolejnym z nich.
Standaryzacja wszystkich informacji dotyczących Klubu Rodziców JiM jest bardzo ważna - ma ogromny wpływ na rozpoznawalność i skuteczność w późniejszych ewentualnych interwencjach.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców dzieci z autyzmem na pierwsze  spotkanie !