Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje bezpłatne Pogotowie Maturalne, czyli cykl  dzięki którym będzie można przygotować do egzaminu poprawkowego.

Dla tych, którym nie powiodło się na maturze, w szczególności z matematyki i języka polskiego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje bezpłatne Pogotowie Maturalne, czyli cykl zajęć powtórkowych, dzięki którym będzie można przygotować się solidnie do egzaminu poprawkowego.

Zajęcia z matematyki poprowadzi Karolina Kalińska, nauczyciel akademicki wyróżniający się znakomitymi efektami w nauczaniu tego przedmiotu, natomiast zajęcia powtórkowe z języka polskiego poprowadzi nauczyciel akademicki dr Maciej Krzemiński.

Warsztaty przygotowujące do matury poprawkowej z matematyki odbędą się w dniach od 5 do 11 sierpnia w godzinach od 10.00 do 13.00 w budynku dydaktycznym PWSZ przy ul. Mechaników 3 w sali 301.

Warsztaty z języka polskiego odbędą się w dniach od 10 do 14 sierpnia w godzinach od 10.00 do 13.00 w budynku dydaktycznym PWSZ przy ul. Mechaników 3 w sali 203.

Zainteresowani bezpłatnymi zajęciami powtórkowymi z matematyki i języka polskiego mogą zgłaszać się do PWSZ pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  pod nr telefonu 600 528 665, podając następujące dane: imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail.